פילטר לג’וינט | איך למצוא אביזרי עישון שמתאימים לך

15 במרץ 2020

פילטר לג’וינט

הרבה שואלים כיצד יהיה ניתן להשיג את הפילטר המושלם כדי ליצור כמובן לא פחות מג’וינט שכל שאיפה ממנו היא כמו לטייל בעולמות עליונים.

פילטר לג'וינט שמעלה אחוזי חומר פעיל בכל שאיפה

כשזה מגיע לבחירה נכונה של פילטר לג’וינט אנו שמחים להציג לכם מסקנות רבות מהשנים האחרונות שלנו בתחום הפילטר לג’וינט באופן כללי וגם במושגים קצת יותר פרטניים כמו ניסיונות של פילטרים שונים על מנת לקבל את התוצאה המושלמת. כולל עבודה מול מפעלים וייצור אישי של הפילטר המושלם. לשבת על המיטה בבית, לקבל תוצר חדש לפי הדרישות האישיות שלך, ולשפר עוד ועוד.. לאט לאט לאט.

פילטר לג’וינט, למה בכלל?

אז האבולוציה של הפילטרים עברה לא מעט ב30 השנים האחרונות. אפשר לחלק את זה ל3 עשורים. כשהעשור הראשון התמקד במינימום מאמץ, השני התמקד בקצת יותר חוויית עישון, והעשור השלישי והאחרון, שילב את השניים.

1990 – 2000 – מינימום מאמץ | מי ידע מה זה פילטר בכלל?! – רובם היו מעשנים ללא פילטר כלל, גוש טבק בתחילת הג’וינט היה למעשן המתפנק, וזה היה נדיר.

2000 – 2010 – יותר חווית עישון | ג’וינט נייר ומספריים – קצת יצירתיות לפני שמניעים תמיד מרימה את הפאף הראשון להנחתה.

2010-2020 – מינימום מאמץ, יותר חוויית עישון | פילטרים מכל העולם – כאן כבר כל העולם התערבב ומה שהיה נהוג בארץ החוויר לעומת סטנדרט העישון העולמי. כל הפילטרים של השחקנים הגדולים נכנסו לפה הישראלי ההמום עם פילטרים חדשים ומגוונים מחומרים שונים, החל מנייר, עץ, חיימר, פחם והמוצלח ביותר בענינו – פילטר זכוכית לעישון ג’וינט בחווייה המקסימלית.

אביזרי עישון – מה חשוב לבחור לפני שבוחרים פילטר לג’וינט?

לפני שעונים על שאלה כזאת, יעזור לחלק אותנו ל2 טיפוסים של עישון:

פילטר לג’וינט שיטה מספר 1 – “סחוב קח ובוא נברח

עם המון כבוד לשיטה הזו ולטיפוסים שנהנים ממנה, באמת המון כבוד- כאן תמצאו את הטיפוסים היותר מבוגרים שבנינו, הם רגילים לוויד שהבריחו מסיני או לבנון, 100 גרם עם 40% זרעים על נייר עיתון של שישי 2*2 מטר. פחות בקטע של להעריך את הפרח שלהם ולחפש בו את האבקנים, או להתענג על אבקנים משובחים.

פילטר לג’וינט שיטה מספר 2 – “אין לי בעיה להתחתן עם בץ ירוק

כאן נמצא את רוב המעשנים הצעירים, שמחפשים את האפקט המושלם כדי להנות מהפרח שלהם, לנצל כל שניה איתו ולהתבאס שהוא נגמר. להתקשר לדילר רק כדי לבקש את אמא שלו ולשבח אותה שהביאה אותו לעולם, או להסניף את השקית שהביאו לך כלכך חזק שנכנס לך כמה חתיכות לאף. לטוס לאמסטרדם בלי התראה מוקדמת ולחשוב על לגור שם. בקיצור… הטיפוס הזה, רוצה את המקסימום וויד שאפשר, וכשהוא מחפש פילטר לג’וינט……. והוא כבר הגיע עד לכאן… חביבי.. או חביבתי… הגיע הזמן שתכיר –

פילטר זכוכית חכם מבית בינגוס ישראל – הבחירה המושלמת לפילטר לג’וינט

בשביל מקסימום חוויית עישון, ומינימום מאמץ.

מעבר ליתרון המרכזי שפילטר לג’וינט זכוכית חכם של בינגוס אינו סופח את החומר הפעיל THC  שבפרח שלך בהבדל של 60% מפילטר קרטון, ובכך מאפשר לך להכניס יותר השפעה ויותר טעמים בכל שאיפה, מגיעים שלל עצום של יתרונות שאי אפשר להתעלם, והמעשן החכם עט בכל כוחו על חנויות האביזרי עישון.

  1. פייה בהתאמה ארגונומית לשפתיים, לאחיזה נוחה, חלקה ונקייה של הג’וינט שלך.
  2. טעמים עזים יותר בכל שאיפה.
  3. צידה לדרך! מחזיק מפתחות לנשיאה שמאפשר לקחת את הפילטר לכל מקום, ולא להיתקע בלי פילטר יותר לעולם!
  4. קל יותר לגלגול
  5. פחות ריח בידיים לאחר השימוש
  6. חוויית עישון אלגנטית ונקייה
  7. 7.      100% החזר כספי במידה ואתה לא מרוצה, (בקנייה באתר בלבד)
  8. מחירי מבצע על באנדלים וערכות שונות עכשיו באתר!

וכל זה מגיע אליכם בייצור כחול לבן איכותי, ייסודי, ומעמיק שבוצע לאורך שנים.

בקרו בחנות שלנו ורכשו פילטר לג’וינט מבית בינגוס ישראל, עוד היום!

תגובות 0

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *