פילטר זכוכית- הסיפור מאחורי המארזים המפנקים של בינגוס ישראל

2 בפברואר 2018

הכירו את ליין המוצרים המבריק של בינגוס,
ביניהם פילטר לג’וינט איכותי שהופך כל סחיבה לגן עדן. מושלם למתנה לחבר/חברה, מושלם למפגשים חברתיים, ומושלם כדי לעשות את הג’וני של סוף היום לקצת יותר טעים ומיוחד! וביניהם משטחי גלגול חכמים המאפשרים גלגול מהיר יותר, מחסנית חכמה לריזלות לשליפה ביד אחת, החלקה קלה של החומר ישירות לנייר ללא מגע ידיים ועוד!

לאחר ימים כלילות של עבודת חשיבה רצינית על הבנת המוצרים אותם אנו מפתחים וכיצד אנחנו יכולים להפוך אותם להיות אפילו טובים יותר ממה שמוצע בשוק, כל זאת עבור הלקוחות שלנו, הבאנו עבורכם פילטר לג’וינט המושלם ביותר שניתן למצוא ב2020 כולל משטח גלגול עוצמתי ביותר וכל זה במארז משתלם ובמחיר שמשלמים באהבה! תחת מחקר שוק ייסודי מעמיק, וייצור קפדני מהייצרנים הדייקנים ביותר שהצלחנו למצוא, הבאנו לכם לא פחות ולא יותר מאת הסטייל החדש שבכל יום זורק עוד מתחרים מעבר לכתף, קבלו אותם:

פילטר לג’וינט זכוכית חכם מבית בינגוס ישראל

מחקר מאת “מגזין קנאביס” קובע כי עישון עם פילטר קרטון סופח אליו 1.0 THC, ביחס לפילטר זכוכית הסופח רק 0.4 THC, לכן שימוש עם פילטר זכוכית מאפשר כניסה של יותר THC לגוף ובכך גם טעם חזק יותר.

אביזרי עישון - פילטר לג'וינט ברמה הגבוהה ביותר מבית בינגוס ישראל

3 פילטרים לג’וינט בצבעים שחור, ירוק וורוד:

 • כל פילטר נעשה בעבודת יד קפדנית, לכן כל פילטר מעט שונה מחברו, מה שיוצר אופי שונה לכל פילטר וסחיבה שונה, אם חסר לכם קצת אהבה בחיים, תתכוננו להתאהב באחד, ותזהרו לו לשבור (אותו!) לו את הלב.
 • הפילטרים מגיעים עם מסננים בקצה הפילטר לטובת מניעת כניסה של חתיכות טבק לפה.
 • כל פילטר באורך 3.5 ס”מ היוצר ג’וינט יפיוף ואלגנטי.
 • פיה מיוחדת המיועדת לאחיזה טובה יותר עם השפתיים:
  פיית הפילטרים שלנו מתוכננת עם אחיזה ארגונומית לשפתיים המאפשרת למשתמש להנות אפילו עוד יותר מחוויית העישון שלו. אפשר לומר שעוד לא עישנתם ג’וינט כזה כמו שתעשנו עם פילטר הזכוכית של בינגוס. הפיה מאפשרת למעשן לחוות חוויית עישון מקצועית ביותר. הפילטר מיועד לאנשים שמעריכים את הג’וינט שלהם, מעריכים את ה”התארגנות שלהם”, ורוצים להנות ממנה בצורה הגבוהה ביותר.

חדש! בינגוס אולטרה לייט פילטר זכוכית, ירוק מאוזן תמונה מקרוב, מידות

מחזיק מפתחות אלגנטי של בינגוס בהתאמה לפילטר לג’וינט:

 • מחזיק המפתחות של בינגוז עשוי PVC קשיח ומאפשר נשיאה 100% בטוחה של הפילטר לכל מקום.
 • יכול לשמש כSOS פילטר או לשמש כפילטר קבוע לדרך.
 • “דוחק” בתחתית המחזיק מפתחות כדי לאפשר דחיסה חכמה של החומר שבג’וינט בסוף הגלגול, פילטר לג’וינט חכם כבר אמרנו?.

פילטר לג'וינט אפשר גם לדחוס בסוף הגלגול

3 יחידות פילטר זכוכית 6.5 מ"מ אולטרה לייט קולקציה מלאה מבית בינגוס 3 יחידות פילטר זכוכית 6.5 מ"מ אולטרה לייט קולקציה מלאה מבית בינגוס חדש! בינגוס אולטרה לייט פילטר זכוכית, 3 עיצובים, כל העיצובים, על סטנד תצוגה-min

תתכוננו להפוך למעריצים כבר אחרי הפאף הראשון.

בקרו בחנות כדי לרכוש את האהוב הראשון שלכם!

יתרונות נוספים:

 1. מחקר מאת “מגזין קנאביס” קובע כי עישון עם פילטר קרטון סופח אליו 1.0% THC, ביחס לפילטר זכוכית הסופח רק 0.4% THC, לכן גם הסחיבה עצמה מורגשת כחזקה וטעימה יותר. תתכוננו להתאהב, כבר אמרנו?
 2. טעם חזק יותר של החומר שלך, ללא מסננים שאינם נחוצים כדוגמת קרטון/פחם וכדומה, הזכוכית מאפשרת לך להסתכל לפרח שלך ישירות בעיניים, ללא גורמי תיווך.
 3. אינו שורף את הגרון והשפתיים בסוף העישון. טיפ- לקראת סוף העישון, משוך מעט כלפי חוץ את הנייר אבל לא עד הסוף, ותהנה מהסחיבות האחרונות כאילו הרגע הדלקת אחד.
 4. כיבוי קל שאינו מלכלך את הידיים- במקום למחוץ את הסיגריה בתוך המאפרה ולהוציא את היד מלאה בריח של סיגריות, פשוט משכו את הריזלה החוצה מפילטר הזכוכית שלכם בסיום העישון והנה דרך פשוטה ואלגנטית לכבות את הסיגריה מבלי להתלכלך או להתקרב למאפרות מפוקפקות.
 5. חוסך כסף עקב חוסר קניה של פילטרים רגילים לאורך זמן.
 6. חוסך כסף עקב מקסום וייעול משמעותי של החומר שלכם, יותר THC בכל שאיפה! מסקנה? תעשנו פחות, תקנו פחות. תהנו יותר!
 7. פילטר הזכוכית הוא השילוב המושלם בין החוויה האלגנטית והסחבקית של ג’וינט והאפקט החזק והמיידי יותר של באנג/מקטרת- ברוך הבא לישראל פילטר זכוכית, הגעת למקום הנכון.

משטח הגלגול החכם ב2 דגמים שונים

משטח גלגול חכם בינגוס דגם קומפורט תמונה ראשית כולל אריזת קנבאס לנשיאת חפצים מחוץ לבית משטח גלגול חכם בינגוס דגם קומפורט, המחשה של גריפת החומר על נייר הגלגול בעזרת הגורף מבית בינגוס משטח גלגול חכם בינגוס דגם איזי שליפת נייר בקלות

מאפיינים:

במשטח הגלגול של בינגוס תמצאו:

 • חיתוך חכם ברצפת תא הגלגול המיועד כדי להחליק את החומר בצורה נקייה אל נייר הגלגול, יש למקם את המשטח מעבר לקצה השולחן כדי לבצע, כשלומדים להשתמש, זה מושלם!
 • תא ייחודי מעוצב לאחסון נייר גלגול קינג סייז, מכוסה במשטח מגנט אלגנטי המתחבר ע”י מגנטים עם חריץ לשליפה. התא מאפשר שליפת ניירות אחד אחד, ביד אחת!
 • תא 2.5 אינץ’ לאחסון גריינדרים בגדלים שונים, *קיימת מדרגה ברצפת התא כדי להתאים לגריינדרים קטנים יותר
 • גורף המאפשר לאסוף את החומר בצורה קלילה ומסודרת, ללא מגע ידיים כלל.
 • ציפוי מבריק על העץ למניעת כניסה של חומר לחריצים ואיסוף נקי. לא תשאיר שום שריד מחוץ לריזלה שלך!
 • 3 מקומות לאחסון פילטר חכם בינגוס דגם אולטרה לייט, יכול לשמש גם כמחזיק ג’וינטים
 • תא נוסף לאחסון אביזרים שונים
 • תיק קנבאס בינגוס מגניב המשמש לנשיאת אביזרי הגלגול שלך מחוץ לבית!

תגובות 0

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *